Ferienwohnung Adelhardt

Belangrijkste voorzieningen

  • 102 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf van 102 m² is gelegen op circa 10 minuten rijden naar de Burg Truppach en ongeveer 1 km van St. Peter und Paul. Het appartement biedt uitzicht op de tuin.

    Het 2-slaapkamer appartement ligt op 60 km van Neurenberg. Het Kindererlebnispad is op circa 4 km van deze accommodatie gelegen.

    Ferienwohnung Adelhardt biedt 1 badkamer aan. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    De accommodatie biedt een kitchenette met alle benodigde toestellen. Dit appartement is binnen een paar straten van Busbach bushalte. De mogelijkheid om minigolf zal de ervaring van de gasten een meerwaarde geven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf

    Ferienwohnung Adelhardt biedt 1 badkamer aan. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Natuur foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Buitenkant foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Buitenkant foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Natuur foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Natuur foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Buitenkant foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Buitenkant foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Voorzieningen foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Buitenkant foto Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf Buitenkant foto
    Appartement

    Grootte: 102 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Neurenberg
    90.7 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Burgstall Schlosshugel
    1.2 km
    St.-Ruppert-Kapelle
    2.1 km
    St.-Hubertus-Kapelle
    2.1 km
    Flurbereinigungsdenkmal
    2.7 km
    Saint-Jakobus-Kirche Obernsees
    2.8 km
    St. Michael-Kirche
    2.9 km
    St. Jakob-Kirche
    3 km
    Aussichtspunkt
    3.2 km
    Aufsess-Kreuz
    3.4 km

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Ferienwohnung Adelhardt?
      Ferienwohnung Adelhardt heeft een oppervlakte van 102 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Adelhardt Eckersdorf